AAGRUP Otomatik Hareketli Küpeşte ve Giyotin Cam Sistemleri
AAGRUP; YAPI SİSTEMLERİ fabrikasında ISO9001 kalite standartlarında ve en son teknolojiyle üretilir. Sistem tasarımı ve tüm aksesuarları patentli ürünlerimizdir.

AAGRUP; Geleneksel cam balkon kapama sistemlerine nazaran estetik ve kullanım olarak önemli üstünlükler sağlar.

AAGRUP; 8 mm Temperli camları RENKLI RENKSİZ ısıcamlı olarakda uretılebılen ve özel fitilleri sayesinde ısı ve ses izolasyonunun yanı sıra yağmur ve kar gibi dış etkenlere karşı maksimum verimlidir.

AAGRUP; Camların istenen seviyeye kadar açılmasına ve bu sayede gerekli olan havalandırma ve sirkülasyonu yaratmasına olanak sağlar.

AAGRUP;Tümüyle açıldığında şık bir küpeşte profili bitişiyle aynı zamanda mekanınızda cam korkuluk görevi görür.

AAGRUP; Üstten istenildiği seviyede açılması sayesinde pergola tente kumaşlarında oluşan terlemeyi ve kötü havayı yarattığı sirkülasyonla engeller.

AAGRUP; Sistemlerini çalıştıran motor ve otomasyon aksamı 3 yıl garantilidir. Özel tasarlanmış motor bloğunda kullanılan tüm parçalar patentli ürünlerimizdir.

 

 

 

otomatşk pencere, giyotin pencere, giyotin cam, elektirikli cam, elektirikli acılan cam, otomatik acılan cam, ucuz pencere, ucuz acılır pencere, ucuz otomatik acılır pencere, giyotin cam fiyatları, otomatik pencere fiyatları, otomatik cam fiyatları, giyotin pencere istanbul, giyotinli pencere fiyatları, geleneksel giyotin pencere, yukarı sürgülü pencere, giyotin pencere ölçüsü, elektrikli giyotin pencere, çelik yaylı giyotin pencere, amerikan pencere, giyotin pencere profilleri, giyotin pencere motoru, giyotin pencere kayışı, giyotin pencere aksasuarları, giyotin pencere servisi, giyotin pencere tamiri, giyotin pencere tekeri, giyotin pencere askıları, otomatik pencere motorları, fiyatları,